Новини


"Проліски надії - 2018"

Другий день        15 лютого,  у другий день фестивального марафону «Проліски надії 2018»,  присвяченого 95 річниці утворення Жмеринського району  на тему «У рідному краю і серце співає», вітальною візитівкою  «Дубівська насолода» з нагоди  ювілею,  розпочали маленькі, талановиті, зворушливі вихованці  Дубівського НВК разом зі своїми учителями  і вихователями.

         У своєму виступі вони продемонстрували  вміння співати, читати авторську поезію, гумор, тісні родинні зв’язки, які  перетворюються в зворушливі художні номери.

          Весь виступ  освітнього закладу  був  яскравий, тематичний, подібним на барвисте свято, як, врешті і називалась  фінальна пісня, або, як жартома назвали його  члени журі виступ Дубівського НВК «Дубівський карнавал».

         Підтримав настрій і тематику  фестивалю яскравий, професійний, відточений виступ  Кацмазівської ЗОШ І-ІІ ст.. Дзвінкоголосий, життєрадісний дитячий хор. Яскраві солісти Барчишена Аліна та Гончарук Ангеліна. Глибоке виконання поезії  Кульбачук Катериною. І, звичайно, традиційно яскравий виступ жіночого ансамблю «Кацмазоночка».

         Зворушливою літературно – музичною композицією  «Люблю цю землю»,  в якій були задіяні бабусі учнів школи, розпочали свій виступ учасники фестивалю  Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст.. Знову зворушила своїм співом  учитель музичного мистецтва Катерина Шляхетнюк. Гарною піснею «Родина» вітав усіх і ансамбль працівників школи і завершив виступ дружний дитячий хор у складі 35 учнів школи.

         Авторським віршем «Ода Жмеринському району» розпочали виступ аматори сцени з Рівської ЗОШ І-ІІ ст.. Про завершення циклу зимових свят  нагадав  колядкою «Вставай, вставай, господарю» ансамбль у складі батьків та технічних працівників школи. Захват глядацької   зали   викликало віртуозне виконання  інструментальної композиції  «Історія Жмеринського району» на музику  композитора Енрю Ллойд Веббера «Привид опери» учителя музичного мистецтва Олександра Собчишена.  Тематичним був і танець у виконанні учнів школи  під назвою «Ми жмеринчаночки».

         «А що таке щастя» - проспівав нам хор Олександрівської школи на початку свого виступу. І не тільки про щастя, а й про козаків співав  козацький гурт, про  барви рідної землі – ансамбль «Веселка», про Україну співали дует  у складі Мороз Катерини та Літовченко Юлії, а ще сольна виконавиця Марія Лісовецька. Ансамбль «Веселка» та Сидорук Олександра  додали настрою вокально – хореографічною композицією  «Барви рідної землі».

      Далі фестиваль продовжили учасники самодіяльності Коростівецької  ЗОШ І-ІІ ст., які розпочали свій виступ  піснею «Діти України» у виконанні хорового колективу. Потішила присутніх і театральна композиція у виконанні учителів школи «Примирення Заходу і Сходу» та  фінальна пісня на мелодію пісні  В.Івасюка « Я піду в далекі гори».

     Дзвінкоголосий, позитивний, дитячий хор  з Чернятинської  школи розпочав свою програму піснею «Ми всі діти українські».  Третьокласники Качур Михайло та Ковальчук Назар, як справжні моряки співали про «Ескадру паперову». У  програмі виступу був і сольний номер та художнє читання. Прикрасила програму виступу  хореографічна композиція «Україна моя» у виконанні учнів школи, а  вчительський ансамбль   дуже чуттєво заспівав про  батьківську мову.

         Другий фестивальний день своєю різножанровою програмою завершили учасники художньої самодіяльності  Почапинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хор школи був найбільшим за два дні фестивалю, налічував 52 участики ,  але це не завадило виконанню пісні «Батьківщина моя».

     Знову вразила  своїми декламаторськими здібностями і учениця 2 класу Бігас Марійка. Дотепний і переконливим був і Калюжко Валентин, коли виконував гумореску «Грицькова наука». Представила школа і різновікові дитячі ансамблі.  Дуже переконливою була і учениця 10 класу Мазуренко Євгенія, яка виконала пісню Скрябіна «Сам собі країна». Патріотичною і яскравою  видалась і хореографічна композиція «Україна – свята моя земля». Долучилися до виступів і  учні Куриловецької ЗОШ І –го ступеня та  маленькі вихованці Куриловецького дитячого садочку.

    Окремо хочеться відмітити те, що  усі школи  проявили високу сценічну культуру, виконавську майстерність , дотрималися тематики фестивалю. Члени  журі відмітили якість і глибокий зміст відеосупроводів до окремих номерів і програм, а ще дуже тішить той факт, що, практично, усі директори шкіл  уже є учасниками художньої самодіяльності  своїх колективів.

     А фестиваль потужним, твердим , талановитим кроком  рухається далі!

 19.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад