Новини


Пам’ятаємо, сумуємо, співчуваємо…Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації з глибоким сумом сповіщає, що, 14 червня   2017 року внаслідок важкої недуги пішла з життя  Сизоненко Галина Анатоліївна, яка працювала на посаді  директора Комунальної установи «Жмеринський районний Будинок творчості школярів та юнацтва» з 2003 року  по 2013 рік.

Народилася  Галина Анатоліївна  13 червня 1965 року в селі  Северинівка  Жмеринського району. Трудову діяльність розпочала на посаді вчителя початкових класів Гришовецької восьмирічної школи Тиврівсього району. З 1990 року  по 2000 рік  працювала в Браїлівській ЗОШ І-ІІ ступенів.  У 2000 році була  переведена на посаду методиста Будинку творчості школярів та юнацтва. З 2003 року  по   2013 рік  вміло  та професійно очолювала  колектив позашкільного навчального закладу.

Галина Анатоліївна завжди вирізнялась своєї щирістю, толерантністю. Усі, хто її знав, любили і поважали  за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати. Нехай милосердний Господь упокоїть її душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійної.

Світла пам’ять про Галину Анатоліївну назавжди збережеться в наших серцях.

 15.06.2017 | Aдмін

Вернутись назад