Новини


А ВИ ЛЕТІТЬ,

ЖУРАВЛИКИ, ЛЕТІТЬ…

 В пору червневих сінокосів, коли все цвіте, іскриться та буяє навкруги, стало гарною традицією в школах району проводити випускні вечори.

        Саме таке свято відбулося в суботу, 10 червня, в Слободо-Межирівському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ».

        4 година дня. Шкільне подвіря вже наповнилося галасом дітвори. То тут, то там зграйками збираються школярі. До школи прибувають запрошені гості. В особливому очікуванні свята випускники та їх батьки.

         На святково прибрабній імпровізованій сцені легенький вітерець виціловує шовкове оранжеве полотнище з словами «Випуск – 2017» та зображенням семи білосніжних паперових журавликів, що ніби ось-ось мають злетіти в бездонне синє небо -  символ семи випускників, красивих, скромних, достатніх.

         І ось настає урочиста мить. Ведучі  Вільчинська Вікторія та Смачний Роман оголошують про початок свята. З квітами, галереєю вишитих рушників, освячену батьківськими молитвами, проходять випускники. Зустрічайте, ось вони – розумні, добрі, упевнені, щирі, старанні, красиві говориться про кожного з них у притихлому надвечірї.

         Звучить величний Гімн держави. Директор НВК Володимир Миколайович Пужайло вітає випускників та всіх присутніх зі святом, наголошує при цьому, щоб випускники ніколи, ні за яких обставин, не забували рідну землю, отчий дім, школу, в якій навчались. Дякує за розуміння та співпрацю і вручає свідоцтва про закінчення базової школи. Отримали в цей день з рук директора Похвальні листи і відмінники навчання.

          Найщиріші вітання та найкращі побажання передала від голови Жмеринської РДА Олега Вячеславовича Легези, голови Жмеринської районної ради Василя Григоровича Малярчука та особисто від себе начальник відділу освіти, депутат районної ради, Цимбал Інна Володимирівна. Побажала усім випускникам підкорити нові вершини, зустріти нових та надійних друзів та досягти омріяної мети.

          Теплі, щирі, найкращі слова вітання випускникам звучали з вуст першої вчительки Левченко М.В. та класного керівника Брик З.І. По-особливому запали в душу напутні слова у доросле життя отця-Андрія, священика місцевої церкви. Щиро вітала випускників і секретар сільської ради Кириловська О.М.

       Родинного тепла та урочистості надало святі благословення випускникам матері Піяківської Т.М. Хлібом на вишитому рушнику, щиро, з сльозами на очах та ніжним трепетом у голосі благословляла вона дітей у самостійну дорогу життя. Найщиріші слова подяки висловила вчителям, які щедро діляться своїми знаннями з вихованцями.

             Звучить музика… Випукники ще несміливо кружляють у танці – першому вальсі зі своїми батьками. Ніжними рученятами туляться до своїх найрідніших, дякують за доброту та щедрість батьківських сердець, їхні недоспані ночі та надійну повсякденну підтримку. І як годиться, на випускному балі сяяли усмішки, радість та доброта: випускники отримали парасольки від місцевого СТОВ «Мир» та книжечки-записнички від підприємця Куртяк Л.П.

          Прощальний вальс випускників став апогеєм свята. А в небо відлітало дитинство разом із сімома різнокольоровими кульками, як прощання з безтурботним  радісним дитинством.

          На  святковому вечорі були присутні також випускники минулих років. Від імені усіх випускників, що закінчили школу 45 років тому, виступила Рисіч Н.Ю. з побажаннями усім миру, добра, нових звершень на благо рідної держави.

          Гучним феєрверком завершилося чудове літнє свято випускників. Вогниками-сльозинками спалахувало у височині: «А ви летіть, журавлики, летіть і тільки білих крилець не зломіть».

                                                                          

                                                                                                       Смачна Т.В.

 14.06.2017 | Aдмін

Вернутись назад