Новини


Сьомацька ЗОШ І-ІІ ст.

"Тато, мама, я - спортивна сім'я"В Сьомацькій школі сьогодні свято незвичайне, а спортивно-розважальне «Тато, мама, я – спортивна сім’я.»

Такими поетичними рядками розпочиналося гарне спортивно-родинне свято у Сьомацькій ЗОШ І-ІІ ступенів.

Метою його було залучити батьків та дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати спортивний дух сім’ї, виховувати почуття взаємодопомоги та дружби.

У цікавій та веселій конкурсній програмі змагалось 6 родин учнів початкових класів (Вернигори Сергія, Вернигори Анатолія, Наавгуста Олександра, Щевінського Романа, Майорова Володимира та Беленя Миколи).

Переможцями стала сім’я Наавгуста Олександра та Людмили з донькою Світланою. Друге місце виборола сім’я Вернигори Сергія та Світлани з донькою Анастасією, на третьому місці – сім’я Майорова Володимира та Галини із сином Денисом.

Всіх учасників змагань було відзначено грамотами, а переможців – ще й пам’ятними медалями та сувенірами.

Проведення цього змагання сприяло популяризації здорового способу життя, усвідомленню цінностей здорової сім’ї як основи здорової нації і держави.

Учасники свята отримали заряд бадьорості, гарного настрою, блиснули ерудицією, продемонстрували спритність та сімейну злагодженість під час конкурсів та естафет.

Кажуть, що кожна хвилина занять спортом продовжує життя людини на одну годину, а веселим спортом – на дві години. Такий заряд отримали не лише учасники команд, але і вболівальники.

Отже, наше свято підтвердило девіз однієї з команд:

«У світі немає рецепту краще –

Будь зі спортом нерозлучний!

Проживеш сто років і будеш щасливий!»

 11.05.2017 | Aдмін

Вернутись назад