Новини


Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тиждень фізикиФізика! Яке багате слово!

Фізика для нас не просто звук!

Фізика ― опора і основа

Усіх, як є, без винятку наук!

 

Позакласна робота з фізики – важлива складова частина навчально-виховного процесу школи. Предметний тиждень – це тісна співпраці вчителя та учнів. Зусилля вчителя з організації позакласної роботи допомагає краще пізнавати індивідуальні особливості своїх учнів, виявити серед них обдарованих, які мають підвищений інтерес до фізики. Відбувається поглиблення, розширення і систематизація знань учнів.

Тому традиційно у квітневі дні вчитель фізики Мельник Н.І. проводить в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст. тиждень фізики і космонавтики «Космос і сьогодення».

На цьому тижні діти ближче познайомилися з фізикою, однією з найдавніших наук, без якої немислимий подальший розвиток людства; з вченими-фізиками, які зробили великий внесок своїми науковими відкриттями і досягненнями у розвиток науки і космонавтики.

У рамках тижня оформлено тематичну виставку «Фізика навколо нас» з цікавими маловідомими фактами з історії фізики.

Протягом всього тижня в доступній цікавій ігровій формі проводилися конкурси, вікторини, які знайомили учнів з явищами природи, з розмаїттям застосування законів фізики в техніці, з цікавими дослідами. Так, серед учнів 5-6 класів відбулася інтелектуальна гра «Фізика – країна чудес» (переможець Зінчук Роман, учень 6 класу), 7-8 класів – брейн-ринг «Зоряна година» (команда 7 класу), 9-11 класів вікторина «Експерементаріум» (Ліщишена Олена, учениця 11 класу). Позмагалися старшокласники і за звання «Найрозумніший фізик», яке здобула учениця 11 класу Андреєва Катерина.

В День Космонавтики 12 квітня відбулася конференція на тему «Розвиток космонавтики: внесок українських науковців».

Тиждень приніс незабутні враження не лише тим учням, які вже вивчають фізику і астрономію, а й тим, які незабаром будуть це робити. Різноманітні фізичні явища, досліди, прилади викликають неймовірне захоплення, а також заохочення до вивчення фізики.

 11.05.2017 | Aдмін

Вернутись назад