Новини


Вчитель року - 2017

Відбірковий тур5 грудня, за найкращою традицією відбулося відкриття районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Учасників конкурсу привітала начальник відділу освіти Цимбал І.В, яка наголосила, що конкурс – це прекрасна можливість відкривати та закарбовувати нові імена в Книгу педагогічної майстерності, а також нагода розкрити нові грані творчості та таланту вже досвідчених вчителів.

З умовами проведення відбіркового етапу відповідно до Положення присутніх ознайомила зав.РМК Поповська О.А. Конкурсантам були представлені члени журі та оголошено регламент.

Першими свою педагогічну майстерність показали вчителі інформатики та музичного мистецтва. Від них естафета змагання перейде до педагогів біології та початкової школи.

В І етапі районного конкурсу, до якого входить презентація досвіду роботи, майстер-клас та фахове тестування, візьмуть участь 34 педагоги загальноосвітніх навчальних закладів району.

«Мисли креативно, працюй інноваційно і в світ дітей неси свої знання» — під таким девізом вчителі приступили до роботи. Сьогодні для частини конкурсантів змагання завершаться, втім, для своїх учнів — вони завжди переможці.

Протягом наступних трьох днів на конкурсантів чекає фінальне випробування – конкурсний урок. Районні переможці боротимуться за першість уже на обласному етапі конкурсу.

Бажаємо всім вчителям, причетним до цього креативного дійства, отримати максимум позитивних емоцій: конкурсантам – підтвердження своєї майстерності, членам журі – задоволення від знайомства з творчими колегами!

 05.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад