Новини


Браїлівський освітній округ

Свята і будні ДНЗ "Веселка" смт. БраїлівВпродовж  жовтня  в ДНЗ «Дзвіночок» смт.Браїлів проведено ряд заходів, підпорядкованих тематичним тижням та спрямованих на закріпленння в дітей дошкільного віку знань про сезонні  зміни в природі, погоді, діяльності людей в осінній період.

 Згідно річного плану роботи закладу протягом місяця було проведено природоохоронну акцію, мета якою полягала у розширенні уявлень дошкільнят про охорону фруктових дерев. Діти старшого віку разом з вихователями висадили фруктові дерева на ділянкках саду.

 Завдяки спільній співпраці батьків і вихователів Резедент О.В., Білошкурської З.М. організовано виставку: «Разом з батьками своїми руками», де були представленні осінні композиції, іграшки з овочів і фруктів. Варто відзначити активну участь у підготовці та проведенні заходу родин вихованців: Драчинської Каті, Бойчук Христини, Філімонової Оксани, Войтюк Тетяни, Каспаржек Наталлі, Тихонюк Ольги.

 Яскравим підсумком роботи стало проведення 28 жовтня святкового осіннього марафону: «Як рід гарбузовий гуртом ріпку рвав» за сценарієм музкерівника Луцкової Т.М.  У заході були задіяні діти всіх груп: «Малята», «Чомусики», «Фантазери і мрійники». Свято наповнилось піснями на осінню тематику, таночками, іграми, перетвореннями, естафетами на основі народних традицій. Це подарувало безліч позитивних емоцій від спілкування з музикою як дітям, так і дорослим.

 

         Ось такими цікавими справами запамятався жовтень для вихованців та батьків дитячого садочка «Дзвіночок».

 04.11.2016 | Aдмін

Вернутись назад