Новини


Об'їзд навчальних закладів

ІІІ день об'їздуТретій день об'їзду 15 серпня розпочався з Потоцької ЗОШ І-ІІ ст.  В усіх навчальних приміщеннях школи під час літніх канікул педагогічними та технічними працівниками було виконано значні об’єми ремонтних робіт. В кабінетах та коридорах проведено косметичні ремонти, приділено увагу благоустрою географічного майданчику, музею, внутрішньої вбиральні, спортивного залу, їдальні. Встановлено новий котел та проведено ремонт в котельні. Всього на зазначені роботи було використано 94тис.724грн.

Традиційно масштабністю ремонтних робіт вразила Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст. Замінено опалювальний котел, проведено гідрохімічне очищення та ремонт  системи опалення. Забетоновано підлогу в столярній майстерні., Постелено 112 кв.м. плитки у корпусі початкових класів, зроблено відмостку біля нього. У кабінеті 2А класу зроблено стелю амстером, відремонтовано систему освітлення. Зроблено нові стелі у кабінетах математики, психолога. Придбано жалюзі в кабінети географії, української мови, математики, фізики, 4А класу. Придбано нові меблі у кабінети англійської мови, математики, бібліотеки, 2Б класу, хімії, світової літератури. Придбано інтерактивний комплекс для кабінету фізики. Загальна сума використаних коштів становить 462тис.522грн.

Проведено косметичні ремонти усіх приміщень в Браїлівській ЗОШ І-ІІст. Зроблено часткову реконструкцію системи опалення, забетоновано алею біля школи. Облицьовано плиткою фойє школи. Встановлено нові вікна в кабінети музики, української мови, зарубіжної літератури, іноземної мови, лаборантської, коридорі 2 поверху.  Придбано класні дошки в кабінети 2 класу, біології. Всього на зазначені роботи було використано 188тис.490грн.

В Демидівській ЗОШ І-ІІст. до приміщення школи підведено воду, зроблено каналізацію. Майже завершено облаштування внутрішньої вбиральні. Придбано меблі для 1 класу. Загальна сума використаних коштів становить 78тис.598грн.

Якістю та довершеністю естетичного смаку можна охарактеризувати ремонтні роботи у Могилівській ЗОШ І-ІІІст. Побудовано актову залу, постелено лінолеум в коридорах. Пошпакльовано кабінети української мови,  1 та 4 класів. Проведено ремонтні роботи на шкільному подвір’ї. Придбано меблі для історичного кабінету. Придбано 5 ноутбуків для кабінету фізики.  Всього на зазначені роботи було використано 111тис.255грн.

У Районному будинку творчості школярів та юнацтва проведено якісний поточний ремонт усіх приміщень, збудовано підсобне приміщення для палива та відремонтовано котельню.

Колективи дошкільних навчальних закладів смт Браїлів, с. Демидівка та с. Могилівка до початку нового навчального року підготувалися якісно та творчо: в усіх приміщеннях проведено косметичні ремонти, приділено увагу облаштуванню дитячих майданчиків та подвір’їв. У ДНЗ №2 смт Браїлів  встановлено нову сантехніку та зроблено натяжну стелю. У ДНЗ с. Демидівка продовжується капітальний ремонт опалювальної системи та реконструкція групової кімнати.

Усі заклади належним чином підготовлені до роботи  у новому 2016-17 навчальному році завдяки натхненню, спільним зусиллям колективів вчителів, технічних працівників, батьків, спонсорів, селищної та сільських громад та небайдужих до освіти людей.29.08.2016 | Aдмін

Вернутись назад