Новини


Об'їзд шкіл

Перший день об'їздуПідготовка до нового 2016-2017 навчального року.

 

11 серпня 2016 року розпочався об'їзд загальноосвітніх  навчальних закладів з метою вивчення їх підготовки до нового навчального року. Зокрема було відвідано Кармалюківську, Почапинецьку, Кури ловецьку, Сьомацьку школи, Дубівський та Людавський НВК.

На день об’їзду в усіх зазначених навчальних закладах було завершено поточні ремонтні роботи.  Масштабний об’єм робіт виконано у Почапинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. по облаштуванню шкільних приміщень:  настелено підлогу з ОЗБ в класній кімнаті 1 класу та кабінеті фізики. Придбано нові парти для учнів 1 класу, новий стіл для класовода 2 класу, шкільну дошку, мультимедійний проектор. Зроблено панелі з МДФ в класних кімнатах 2 та 3 класів, кабінеті директора школи. Замінено лінолеум в класній кімнаті 2 класу. На ремонтні роботи   використано 65.793 тис. грн.

До початку навчального року якісні косметичні ремонти   проведено в навчальних кабінетах  Кармалюківської,   Куриловецької та Сьомацької шкіл, на що затрачено відповідно 33.087 тис. грн., 25.295 тис. грн. та 61.218 тис. грн.

Проведено значний обсяг робіт по системі опалення у Людавському НВК. Частково відремонтовано покриття шкільного подвір’я.

Залучено 6.701грн. для проведення ремонтних робіт по Дубівському НВК.

Привабливий вигляд мають пришкільні території усіх відвіданих закладів.

Усі колективи шкіл в черговий раз підтвердили величезну міру відповідальності у своїй професійній діяльності та любов до обраної справи.  Вони дякують батькам, очільникам територіальних громад за турботу, підтримку та небайдужість.

 25.08.2016 | Aдмін

Вернутись назад