Новини


Серце до серця

Чужої біди не буваєУ всіх регіонах України нещодавно відбулася XV Всеукраїнська акція «Серце до серця», головна мета якої – збір коштів на придбання   медичного обладнання для дитячих лікарень  та лікування дітей.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції з 2006 року.  За  п’ятнадцять років вони   стали  популярним в Україні освітньо- виховним благодійним проектом  та за цей час встигли набути загальнонаціональної підтримки.

Активно долучилися до акції і заклади загальної середньої освіти нашого району. Даний проект реалізовували волонтери – лідери учнівського самоврядування, які активно долучилися до проведення акції,  здійснили потужну інформаційно – просвітницьку роботу серед учнівської молоді.   Кожному було приємно відчувати власну причетність до доброї справи, адже чужої біди не буває, особливо коли вона може торкнутися дітей.   Зробити власний внесок можна було у скриньку з поміткою «Серце до серця». Натомість учні отримували в дарунок символічні наклейки – сердечка із посмішкою, як символ небайдужості та співчуття.

 У рамках проведення   акції  «Серце до серця» було зібрано коштів у сумі  22 тис. грн. За сприяння Цимбал Інни Волдодимирівни, начальника відділу освіти, надати адресну матеріальну допомогу    Фурманчуку Роману,    жителю с. Мовчани на проведення дороговартісної хірургічної операції та Щебетюку Максиму, учню 10 класу Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. - на придбання слухового апарату зі штучним інтелектом.

 І ось сьогодні, 23 жовтня, в актовій залі відділу освіти  Роман та Максим  отримали фінансову допомогу  від освітянського загалу нашого району. Її вручила   начальник відділу освіти Інна Володимирівна Цимбал та голова Жмеринської районної ради лідерів шкільного самоврядування «Лідер Жмеринщини»  Адріана Якубовська, учениця 10 класу ОЗ «Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В. Забаштанського».   

«Дякую всім, хто долучився до цієї благородної і такої потрібної справи, адже потурбуватися про безпеку та здоров'я  дітей, зробивши благодійний внесок - це те найменше, що ми, дорослі, можемо зробити на шляху допомоги дітям. Спасибі всім добрим і небайдужим людям. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та здійснення всіх мрій. І пам'ятайте, здорові діти - щасливі батьки», - зазначила очільниця освітянської галузі. 

 23.10.2020 | Aдмін

Вернутись назад