Новини


Семінар

ЗДВР             8 вересня 2020 р. у с. Тарасівка,   на лоні природи під шум джерельної води, цікаво та змістовно  пройшов семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів закладів освіти району.  Учасники зібрання щиро раділи зустрічі після довготривалої перерви.         

У вступному слові начальник  відділу освіти Цимбал Інна Володимирівна привітала педагогів з початком навчального року та презентувала  їм  досягнення  галузі освіти району,  подякувала    за участь та перемоги в обласних заходах.

Головний спеціаліст відділу освіти Жмеринської РДА Лукова Аліна Григорівна  підвела підсумки виховної роботи за 2019-2020 навчальний рік, ознайомила присутніх із завданнями на 2020-2021 н.р. та з переліком нормативних документів Міністерства освіти  і науки України щодо організації виховного процесу в закладах освіти. Присутні  обговорили   та внесли свої пропозиції щодо подальшої  діяльності.

     Другою  частиною семінару був майстер – клас з виготовлення  об’ємних паперових квітів, який провела керівник гуртка Жмеринського районного Будинку творчості школярів та юнацтва Мукоїд Яніна Олексіївна. Спільними зусиллями було виготовлено фотозону, яку доповнили  ще й дарами осені. Всі учасники семінару із задоволенням  робили світлини на її фоні.

     З гарним настроєм та позитивними емоціями заступники диркторів та педагоги - організатори  завітали до Станіславчицької школи (директор Півнюк Ганна Іванівна), де були приємно вражені оновленою шкільною їдальнею та об’ємом виконаних робіт щодо її устаткування.

 11.09.2020 | Aдмін

Вернутись назад