Новини


Об'їзд

Завершено28 серпня 2020 року  було завершено перевірку стану готовності  закладів освіти району до нового 2020-2021 навчального року.

 Комісія у складі   голови Жмеринської  райдержадміністрації  Ніколайчука С.В.,  начальника відділу освіти   Цимбал І.В., фельдшера санітарного відділу державного нагляду за санітарним законодавством управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі Гірічєвої  М.С.,  Кошкіна Ю.Ю. – голови районної об’єднаної профспілки працівників освіти, Яременюк С.М. – методиста РМК відвідала у цей день Станіславчицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будецьку, Тарасівську, Кам′яногірську, Мовчанську ЗОШ І-ІІ ступенів та ЗДО №1, №2 с. Станіславчик.

 Як завжди, масштабністю задумів та креативним підходом до їх реалізації вразив колектив Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Півнюк Г.І.). В школі виконується капітальний ремонт шкільної їдальні: обіднього залу, кімнати для приготування гарячої їжі, мийки; обладнано 2 кабінети для НУШ; проведено ремонт шкільних кабінетів, та складських приміщень; впорядковано земельну ділянку площею  4га. Загальна сума затрачених коштів по підготовці 126тис.819грн.

У Кам′яногірській ЗОШ І-ІІ ст. (директор Шершун О.Д.) під час підготовки до нового навчального року виконано косметичні ремонти. 37тис.891грн. – саме таку суму вкладено у підготовку закладу до нового навчального року.  

У Тарасівській СЗШ І-ІІ ст. (директор Мартиняк В.В.)  проведено косметичні ремонти усіх кабінетів, класних кімнат, спортивної кімнати, бібліотеки, вбиралень та майстерні. Поставлено рукомийник для кухаря у їдальні, полагоджено дах школи корпусу №2, пошпакльовано і пофарбовано стіни їдальні, проведено ремонт бетонної доріжки 55 м., споруджено відмостки біля корпусу №2, проведена чистка криниці, відремонтовано зливні ринви на корпусі школи №1, збудовано східці в приміщенні школи, поставлено плитку. Всього витрачено 29 тис.95грн.

У Мовчанській ЗОШ І-ІІ ст. (директор Дмитрук З.Л.) під час підготовки до нового навчального року виконано поточні ремонти на суму 16тис.400грн.

Колектив Будецької ЗОШ І-ІІ ст. (директор Коваль О.В.) в період проведення ремонтних робіт підготував усі приміщення: проведено зовнішню та внутрішню побілку та фарбування, шпаклівку; встановлено 2 пластикових вікна у кабінеті української мови. Всього витрачено 26тис.461грн.

В ЗДО «Казка» с.Станіславчик (завідуюча Перепечай О.Б.) проведено якісний поточний ремонт підсобних приміщень, спальної кімнати молодшої групи, замінено 2 міжкімнатних  дверей.  Придбано посуд та меблі на харчоблок, дитячі меблі та мякий інвентар в обидві групи. Закуплено новий пилосос. Відремонтовано каналізаційну мережу, встановлено новий каналізаційний люк. На проведення зазначених робіт використано понад 48 тис. грн.

В ЗДО «Сонечко» проведено капітальний ремонт туалетної кімнати, на харчоблоці частково оновлено технологічне обладнання та сантехніку. З метою упорядкування території закладу демонтовано надвірну споруду, яка тривалий час не використовувалась. Поряд із цим проведено поточні ремонти навчальних та адміністративний приміщень. На проведення зазначених робіт використано  24.5 тис. грн. бюджетних коштів

В обох закладах облаштовано ізолятори на випадок виявлення осіб з підозрою на коронавірус.

Усі члени комісії відзначили   сумлінну роботу по підготовці до нового навчального  року всіх без винятку відвіданих у цей день освітніх закладів.

 01.09.2020 | Aдмін

Вернутись назад