Новини


Четвертий

день об'їздуЧетвертий день об’їзду відбувався 27 серпня 2020 року  на території Браїлівської селищної та Потоківської сільської рад.

 Комісія у складі   голови Жмеринської  райдержадміністрації  Ніколайчука С.В.,  головного спеціаліста відділу освіти   Твердохліб Ж.П., фельдшера санітарного відділу державного нагляду за санітарним законодавством управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі Гірічєвої  М.С.,  голови районної об’єднаної профспілки працівників освіти Кошкіна Ю.Ю., методиста РМК Яременюк С.М. відвідала у цей день ОЗ «Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.Забаштанського», Браїлівську ЗОШ І-ІІ ст., Потоцьку ЗОШ І-ІІ ступенів, РБТШЮ та ЗДО №1, №2 смт Браїлів.

Колектив Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом директора Жарук Л.В. завжди вражає масштабом робіт та умінням згуртувати батьківський, педагогічний, технічний колективи, спонсорів і небайдужих громадян. В період ремонтної кампанії в усіх приміщеннях школи проведено косметичні роботи. Змінено металеві двері запасного входу, двері до бібліотеки, підвіконня на коридорі другого поверху, вікно для провітрювання в 2-Б класі. Зроблено ревізію опалювального  котла. Всього використано коштів на суму 74тис.666грн.

В РБТШЮ (директор Ланова А.Д.) двері завжди відкриті для творчих, талановитих вихованців та їх батьків, адже працюють в ньому креативні та сучасні люди. До початку навчального року в закладі впорядковано вхідний коридор, змонтовано натяжну стелю, зроблено художнє оформлення стін приміщення. Проведено косметичні ремонти в усіх приміщеннях.

В період ремонтної кампанії в Браїлівській ЗОШ І-ІІ ст. (директор Івасенко А.Л.) було виконано такі роботи: облаштовано вхід до приміщення початкової школи; проведено косметичні ремонти усіх приміщень, капітальний ремонт пожежного виходу. Використано 108тис.707грн.

В Потоцькій ЗОШ І-ІІ ст. (директор Соколенко О.Б.) проведено косметичні ремонти усіх приміщень. Зацементовано територію навколо надвірного туалету та доріжки.   В котельні зроблено косметичний ремонт, замінено димохідні труби. Впорядкований географічний майданчик. Зусиллями вчителів проведена робота по озелененню класів і коридорів. В актовій залі і на вулиці встановлено камери відеоспостереження. Сума коштів використаних під час ремонту становить 18тис.818грн.

В закладах дошкільної освіти смт. Браїлів проведено поточні ремонти приміщень, надвірних споруд, упорядковано територію. Окрім того в ЗДО «Дзвіночок» ( зав. Довгань Н.А.) за позабюджетні кошти в сумі 25 тис. грн. придбано електричну плиту з духовою шафою. В ЗДО «Веселка» ( зав. Повняк Л.Б.) замінено  підлогу у середній групі. На проведення зазначених робіт використано 7,5 тис. грн. та залучено 25 тис. грн. позабюджетних надходжень.

Членами комісії відзначено   значний об’єм робіт по підготовці до нового навчального  року всіх без винятку відвіданих у цей день закладів освіти.

 01.09.2020 | Aдмін

Вернутись назад