Новини


Браїлівський освітній округ

Засідання педрадиСпільне засідання педагогічної ради

в Браїлівському освітньому окрузі

       11 лютого 2020 року на базі опорного закладу «Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.О.Забаштанського» відбулося спільне засідання педагогічної ради округу, на якому розглядалося питання «Забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікативних компетентностей». Завданням засідання було розширити знання про можливості активних методів навчання; ознайомити педагогів із дієвими нетрадиційними методами активізації навчання; допомогти в організації професійного самовдосконалення та самоосвіти; сформувати та удосконалити  уміння  критичного і творчого мислення у процесі вирішення професійних завдань.

         Серед присутніх членів педагогічного колективу були запрошені куратор округу, завідуюча РМК Поповська О.А., завідуючі філіями Костюк Л.І. та Пашковська Л.А., директор Потоцької ЗОШ І-ІІ ст. Соколенко О.Б., керівники ОМО з Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст, директор РБТШЮ Ланова А.Д., завідуюча ДНЗ «Дзвіночок» Довгань Н.А.

         Першою взяла слово Оксана Анатоліївна, яка ознайомила членів педради з результатами ІІІ етапу предметних олімпіад: привітала переможців та побажала успіху тим, хто ще братиме участь.

          З основним питанням виступила заступник директора з НВР Соколенко Т.А. Вона розповіла про те, як підвищувати інтерес і бажання займатися улюбленою справою в сучасних умовах, як підвищити професійну мобільність, необхідну для самореалізації і зростання в професії. А оскільки засідання проводилося у формі тренінгу, то групи, на які умовно поділилися члени педради, виконували різні вправи («Криголам», «Ланцюжок ідей», «Діамант», «Дискусійна карусель», евристична гра «Метафора») і навіть писали літературний диктант. Під час виступу Соколенко Т.А. практичними навичками, як вчителю мобілізуватися в НУШ, як формувати особистісну мобільність учнів, як працювати із сучасними дітьми в ДНЗ, поділилися вчителі початкових класів Осіпчук О.С. та Філімонова О.І., математики – Сваричевська Т.В., української мови та літератури Заєць В.П. та Вигрівач Л.П.

Білошкурська З.М., вихователь старшої групи ДНЗ «Дзвіночок» смт. Браїлів презентувала досвід роботи з проблеми: «Заняття з аплікації з дітьми старшого дошкільного віку як засіб розвитку творчої уяви дітей», в якому упорядкувала та систематизувала власні багаторічні наробки щодо реалізації проблем розвитку художньої творчості старших дошкільників засобами нетрадиційних технік образотворення.

         Засідання пройшло цікаво, вчителі брали активну участь в обговоренні, і всі погодилися з думкою, що соціально-професійну мобільність педагога можна вважати тією рушійною силою, що сприяє переходу внутрішнього потенціалу майбутнього вчителя середнього закладу освіти у зовнішню активність, гнучкість, що засвідчує ефективність педагогічної діяльності.

 14.02.2020 | Aдмін

Вернутись назад