Новини


ОМО вихователів

ДНЗ "Веселка" смт. БраїлівВідповідно до плану роботи ОМО вихователів Браїлівського ОО ( кер. ОМО Білошкурська З.М.) 02 лютого 2020р. на базі ДНЗ «Веселка» смт. Браїлів ( зав. Повняк Л.Б.) відбулось засідання ОМО вихователів, до участі у якому були запрошені педагоги ДНЗ «Дзвіночок» смт. Браїлів, с.Сьомаки, Людавського НВК та методист РМК Яременюк С.М.

Провідна проблема, яка обговорювалась на засіданні: «Інноваційні оздоровчі технології: ігровий стретчинг».

Учасники ОМО відвідали відкрите фізкультурне заняття у старшій групі з використанням елементів авторської методики М.Єфименка, яке підготувала та провела вихователь Шамрай О.В.

Під час круглого столу відбулось жваве обговорення наступних питань:

- фізичний розвиток дітей з використанням інноваційних методик;

- медико-педагогічний контроль за станом фізкультурно-оздоровочї роботи в закладі.

Завідувач ДНЗ Повняк Л.Б. проаналізувала роботу педколективу щодо зміцнення та збереження здоров’я вихованців, наголосивши на важливості комплексного підходу до даної проблеми та широкого залучення батьків вихованців та ознайомила присутніх із освітнім середовищем закладу

Медична сестра закладу Галкіна Л.О. проінформувала присутніх про комплекс заходів, який здійснюєьсґя у ДНЗ з метою чіткого контролю за станом фізкультурно-оздоровчої та медико-педагогічної роботи.

Вихователь Шамрай О.В. презентувала власні наробки щодо впровадження в освітній процес інноваційної технології: ігровий стретчинг.

Методист РМК Яременюк С.М. зауважила на пріоритетності питання фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ, ефективності використання на заняттях з фізкультури саме нетрадиційного фізкультурного обладнання.

РМК дякує  керівнику ОМО вихователів Браїлівського ОО Білошкурській З.М. та колективу ДНЗ «Веселка» смт.Браїлів за чітку та планомірну реалізацію заходів, передбачених річним планом ОМО.

 06.02.2020 | Aдмін

Вернутись назад