Новини


До уваги учасників

обласних олімпіадДо уваги керівників закладів освіти

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти з наукових робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності» доводимо до Вашого відома, що учасники обласних олімпіад мають прибувати до місця проведення за 1-1,5 години до початку олімпіади, у супроводі керівника команди, маючи при собі паспорт або свідоцтво про народження, учнівський квиток, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, медичну довідку про відсутність інфекційних  хвороб і контакту з інфекційними хворими (з місцевого ФАПу або амбулаторії загальної практики сімейної медицини), посвідчення про допуск до роботи на відповідних машинах та обладнанні.

Керівники команд після прибуття до місця  проведення олімпіади подають до оргкомітетів звіт і заявку. Супровідні документи (звіти і заявки) можна отримати у відділі освіти.

У разі заміни з поважних причин деяких учасників олімпіади, керівник команди після прибуття до місця проведення змагань подає до оргкомітету оригінал нової заявки із зазначенням причини заміни учнів.

Забороняється втручання батьків учасників (або осіб, що їх заміняють) та інших осіб в перебіг змагань, участь у перевірці робіт та апеляціях.

 

Оргкомітет 09.01.2020 | Aдмін

Вернутись назад