Новини


Пробне ЗНО - 2020

До відома ЗЗСО І-ІІІ ст.3 січня стартує реєстрація на пробне ЗНО-2020

 

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі “ПРОБНЕ ЗНО” на сторінці “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ”.

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься  з 03 до 24 січня 2020 року.

 

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета:

·         21 березня 2020 року з української мови і літератури;

·         28 березня 2020 року  з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 2 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 21 – 23 березня (українська мова і література);
  • 28 – 30 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 27 березня, з інших предметів – 3 квітня.

Вартість участі в одному пробному зовнішньому оцінюванні складає 150 грн.

      Оплату послуги за участь у пробному ЗНО можна здійснити в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 27 січня 2020 року (включно).

Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті Вінницького РЦОЯО та Українського ЦОЯО.27.12.2019 | Aдмін

Вернутись назад