Новини


Відбулась

нарада керівників28  листопада  2019 р. в актовій залі   Жмеринської РДА відбулася чергова нарада керівників  закладів загальної середньої освіти району. У ході її роботи освітяни Жмеринщини розглянули актуальні питання:

-         Про  стан реалізації основних положень Нової української школи в контексті реформування початкової освіти.

-         Про  результати районного та обласного етапів ХХ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика.

-         Про  забезпечення співпраці закладів загальної середньої та позашкільної освіти щодо формування творчих компетентностей  дітей в процесі реформування освіти та реалізації  НУШ.

-          Про  результати районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

            Начальник відділу освіти  Цимбал І.В. познайомила присутніх з порядком денним наради. А ще Інна Володимирівна окреслила нові завдання і перспективи розвитку освіти  району в умовах адміністративно-територіального поділу.

 

 Методист РМК Степаненко Л.О. познайомила директорів із ходом реалізації основних положень Нової української школи в контексті реформування початкової освіти у загальноосвітніх навчальних закладах району.  

Результати районного та обласного етапів ХХ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика озвучила методист РМК Кравчук Л.О.

Про співпрацю закладів загальної середньої та позашкільної освіти щодо формування творчих компетентностей  дітей в процесі реформування освіти та реалізації  НУШ говорила директор РБТШЮ Ланова А.Д.

Твердохліб Ж.П. – головний спеціаліст відділу освіти підвела підсумки районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

У нараді взяли участь представники районної влади –  перший заступник голови районної державної  адміністрації   Монастирський О.І., голова районної ради Малярчук В.Г., які своєю присутністю    ще раз  засвідчили увагу та небайдужість влади до проблем освітянської галузі. В свою чергу зазначили, що освітянська галузь є пріоритетною в районі  та запевнили   надалі всіляко   підтримувати освітні заклади заради найдорожчого – наших дітей, яким   жити і творити світле майбуття. 

           

 

                                                                              Методист РМК Кравчук Л.О.

 03.12.2019 | Aдмін

Вернутись назад