Новини


День

працівників освіти                   Усі свята, які проводять освітяни Жмеринського району, різняться між собою, але спільні в одному - в своїй душевності, теплоті та інтелігентності.

             Не виключенням став і святковий захід напередодні Дня працівників освіти, що проходив 2 жовтня в концерт-холі «Ермітаж».        

             У цей день надзвичайно тепло було не лише на вулиці. Теплом та гарним настроєм була наповнена і святкова зала. Її наповнив кожен присутній: директори закладів освіти та їхні заступники, завідувачі закладами дошкільної освіти, педагоги, представлені до нагородження.

          Щирі сердечні вітання пролунали з уст керманича освітянської галузі району Цимбал І. В. та гостей свята: першого заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації Монастирського О. І., заступника голови районної ради Бігаса В.П., очільників територіальних громад смт. Браїлів, с.Станіславчик, с.Коростівці, с.Жуківці, с.Біликівці, с.Кудіївці.

           В урочистій атмосфері відбулось підведення підсумків кропіткої,  цілеспрямованої роботи освітянської галузі району за минулий навчальний рік та якості підготовки закладів освіти до нового навчального року.

         81 нагороджений у семи номінаціях, серед яких Почесні грамоти Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації, Жмеринської райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти. Були відзначені колективи закладів освіти, вчителі,  вихователі, бібліотекарі, працівники відділу освіти, методичного кабінету,  позашкілля.

        Гарний святковий настрій створили талановиті музиканти та вокалісти Жмеринського району та м. Жмеринки, за що були нагороджені теплими, щирими  оплесками.

 03.10.2019 | Aдмін

Вернутись назад