Новини


Моніторинг знань

у ЗЗСО районуТрадиційно в квітні місяці на виконання плану роботи відділу освіти на рік, з метою здійснення контролю по дотриманню вимог щодо якості освіти, визначення відповідності освітнього рівня учнів початкової, базової та старшої школи вимогам Державних стандартів відділом освіти  проводяться моніторинги знань учнів перевідних класів з різних навчальних предметів.

Цьогоріч було визначено предмети:  українська мова (диктант) в 3 класі, українська мова (диктант з граматичним завданням) в 6 класі, алгебра в 7 класі, географія в 8 класі, англійська мова (за зразком ЗНО, що включає в себе контроль читання, знання мови та писемне мовлення) в 10 класі для усіх закладів загальної середньої освіти району.

Подібні моніторинги дають  змогу   зробити висновок  про знання та вміння учнів, здобуті продовж навчального року, відслідкувати рівень сформованості логічного мислення, практичних вмінь та навичок самоосвітньої діяльності учнів. Поряд із цим учні набувають навичок адаптації до завдань, визначених не своїми учителями. В той же час заклади освіти (педагоги, адміністрації) мають можливість порівняти рівень якості знань своїх учнів з іншими, побачити своє рейтингове місце з кожного навчального предмету.

Методичним кабінетом проводиться порівняльний аналіз результатів моніторингу та балів за І семестр, а також визначається рівень об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів вчителями. Підсумки даних моніторингів можна буде прослідкувати на сайті відділу освіти. Рекомендуємо керівникам закладів детально проаналізувати їх, обговорити з педагогічними колективами та врахувати дані результати у подальшій роботі.

 02.05.2019 | Aдмін

Вернутись назад