Публічна інформація

  Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  ЗАКОН УКРАЇНИ" Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Скачати)

  Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2017 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (Скачати)

  На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

ПЕРЕЛІК

наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та підпорядкованих йому організацій, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес.

Інформація про організаційну структуру розпорядника інформації.

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного сектору економіки:

- річні плани закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти розміщено у розділі "Річні плани закупівель"

- перелік закупівель товарів, робіт та послуг можна подивитись на сайті системи PROZORRO (пошук можливо здійснити по коду ЄДРПОУ 02141325 або назві замовника: відділ освіти Жмеринської райджадміністрації)

Звіти про виконання фінансових планів суб'єктів господарювання державного сектору економіки можете подивитись на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів (E-Data) також є можливість пошуку по коду ЄДРПОУ (02141325)