Новини


Станіславчицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Партнерство батьків та вчителів       Усім відома істина:  у  вихованні дитини батьки і педагоги – партнери,  вони взаємодоповнюють одне одного, співпрацюють, намагаються скоригувати недоліки, прорахунки у вихованні. Партнерство батьків та вчителів у  навчальному закладі стало традицією. Наша співпраця - це взаємна довіра, повага і доброзичливість. Педагоги допомагають родинам не лише у випадках, коли батьки відчувають труднощі й потребують кваліфікованих порад. Вони підтримують доброзичливі стосунки з учнями та їхніми батьками при постійному спілкуванні; учитель дає батькам певні знання з народної педагогіки, народознавства,  навчає застосовувати набуті навички у вихованні дітей.

       Наші батьки  вчаться  аналізувати поведінку своїх дітей. Проблеми виховання обговорюються на засіданнях батьківських комітетів, загальношкільних батьківських конференціях, зборах. Батьки - активні учасники організації дозвілля дітей. В організації роботи з батьками педагоги школи надають перевагу активним формам співпраці.

       Форми роботи з батьками  у нас різні:

Індивідуальні:  відвідування сім'ї,  запрошення до школи, індивідуальна педагогічна допомога, листування з батьками,  дні відкритих дверей.

Групові:  зібрання батьківського активу,  групові бесіди,  групові консультації, батьківські консиліуми  тощо.

Колективні:  загальношкільні збори,  класні батьківські збори,  збори-концерти, педагогічний всеобуч "Батьківська академія".

 

        Основні завдання-налагодити тісний зв'язок закладу з батьками,  активізувати роботу батьківського комітету щодо роз'яснення законодавства України з питань освіти.

Так 10 березня 2020 року відповідно до наказу директора школи було проведено для голів батьківського комітету день відкритих дверей.  12 батьків відвідали уроки (було запропоновано 2, 3 уроки згідно розкладу). За бажанням батьки обирали клас та учителя – предметника, де  вони хотіли б побувати. Після чого в кабінеті директора школи відбувалося обговорення. Дуже приємно було чути схвальні відгуки батьків про відвідані уроки. Батьки порівнювали систему навчання  колишню  і сучасну, були вражені НУШ, інтерактивними методами навчання, індивідуальним підходом, диференційованим навчанням.

        Щиро вдячні батькам за співпрацю.

 16.03.2020 | Aдмін

Вернутись назад