Новини


Другий день об'їзду

Об'їзд продовжується15.08.2019 р. комісію по перевірці готовності до роботи у новому навчальному році освітніх закладів району очолила керівник апарату райдержадміністрації Москальчук Т.Г. До складу комісії, окрім працівників відділу освіти та директорів шкіл, долучився начальник управління Дерпродспоживслужби в Жмеринському районі  Горбатюк М.В.

Другий день об’]їзду розпочали заклади освіти Жуковецької територіальної громади ( с/г Тріскун Н.С.)

Першим членів комісії гостинно зустрів колектив ДНЗ «Ромашка» (зав. Гаврилюк З.М.). Цьогоріч в дитячому садку проведено значний об’єм ремонтних робіт: утеплено та естетично оздоблено фасад будівлі, проведено якісні поточні ремонти внутрішніх приміщень, оновлено ігрове обладнання на майданчиках. На проведення даних робіт використано  169,2 тис. грн.. , з них бюджетні кошти становлять  162,2 тис. грн..

У Жуковецькій ЗОШ І-ІІ ст. ( дир. Нечай С.В.) першочергова увага була приділена проведенню ремонтних робіт у приміщенні шкільної їдальні: проведено каналізацію, облицьовано кахлями залу для миття посуду. Завдяки спонсорській допомозі з Німеччини встановлено сучасне технологічне обладнання. Окрім того замінено підлогу та  пошпакльовано стіни в кабінеті біології, встановлено МДФ-панелі в кабінеті географії. В решті навчальних приміщень проведено якісні поточні ремонти. В перспективі планується заміна усіх вікон на склопакети та частковий ремонт системи опалення. На проведення зазначених робіт використано значні кошти:

-субвенція сільської ради- 65 тис. грн. ;

-грантові проекти -197, 5 тис. грн..;

-благодійна допомога – 4,8 тис. грн.

          У Щучинецькій ЗОШ І-ІІ ст. ( дир.. Линдрик Л.В.) силами трудового колективу та батьків проведено якісні ремонти усіх навчальних приміщень. шкільної їдальні та коридорів. Варто відзначити, що використані на ремонт 25,5 тис.грн. – це благодійні внески. А також за підтримки ТОВ «Курланд»   замінено 6 вікон на склопакети на  суму 22,5 тис. грн.

         Наступними було перевірено 2 освітні заклади Коростовецької сільської ради ( с/г Кокиза А.П.).

У Коростовецькій ЗОШ І-ІІ ст. ( дир. Лесь С.А.) силами трудового колективу та батьків за фінансової підтримки органів місцевого самоврядування та благодійників замінено підлогу у навчальному приміщенні 1 класу, зроблено нову стелю в кабінеті української мови, замінено 110 метрів кровельного конька, придбано меблі в методичний кабінет та 12 комплектів учнівських меблів (парта + 2 стільці). Розпочато виготовлення металевих поручнів для східців центрального входу. На проведення зазначених робіт використано:

-благодійні внески – 21, 3 тис. грн.;

-субвенція сільської ради – 55 тис. грн..

- кошти відділу освіти - 25 банок фарби.

           В ДНЗ «Сонечко»( зав. Яремушко В.В.) здійснено часткову заміну каналізаційної мережі та проведено поточні ремонти усіх приміщень. На дані роботи використано  12, 1 тис. грн., з яких бюджетні кошти становлять7.5 тис. грн.

Значні ремонтні роботи проведено в Рівській ЗОШ І-ІІ ст. ( дир.. Левківський М.С.). За кошти субвенції сільської ради у сумі 40 тис. грн.. встановлено новий газовий котел та насосну станцію. За рахунок благодійних коштів проведено косметичні ремонти навчальних приміщень.

Завершився другий день об’зду перевіркою готовності до роботи у 2019-2020 н.р. найменших освітніх закладів району: філій Мартинівської та Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.: Біликовецького та Людавського НВК «ЗОШ –ДНЗ» Іст. (зав. Похвалюк Л.І., Пашковська Л.А.).

Завдяки благодійним та спонсорським коштам у сумі 8,3 тис. грн. в Біликовецькому НВК розпочато облаштування нової ігрової кімнати для вихованців та учнів, проведено косметичні ремонти приміщення  дошкільного підрозділу та класної кімнати.

          В Людавському НВК за рахунок благодійних коштів  проведено косметичні ремонти в навчальних приміщеннях, оновлено спортивне обладнання в ігровій кімнати дошкільного підрозділу. В планах  до початку опалювального сезону за спонсорські кошти Браїлівського відділення ТОВ «Поділля агропродукт»: встановлення нового твердопаливного котла.

         Окремо слід зауважити, що в усіх ЗОШ навчальні приміщення 1-х класів забезпечені партами та фабриками друку.

 16.08.2019 | Aдмін

Вернутись назад