Новини


Мовні загони

у Станіславчицькій ЗОШ І-ІІІ ст.З 03 червня  2019 року час літнього відпочинку та розваг розпочався роботою пришкільного  мовного загону «Happy Days»,   організованого на базі  Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Завдання мовного загону були такими: підвищення рівня іноземної мови; розвиток критичного мислення; самостійність, цілеспрямованість та вихід з зони комфорту; знайомство з новими культурами; робота в команді.

Сьогодні ні для кого не є секретом,  що володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри. Саме тому школярі Станіславчицької ЗОШ взяли участь у  Всеукраїнському  конкурсі «GoCamp»  і здобули перемогу серед 350 шкіл України.

Учні  Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  вдосконалювали лінгвістичні  навички в  англомовному  загоні, у програмі роботи якого було  враховано широкий спектр лексико - граматичного матеріалу, мовного матеріалу за тематикою, що відповідає  чинній програмі іноземних мов та потребам часу. Волонтер зі Швеції Інна Лундстрем  та вчитель іноземної мови        Навроцька О.В. працювали на  результат -  учень, який вирішує завдання, взаємодіє з іншими та задіяний в творчому процесі. У рамках інших напрямів учні створювали   програми, завдяки яким отримували знання та вміння критично осмислювати політичні та соціальні питання та зважувати докази, вчилися обирати майбутню професію усвідомлено, а також поглиблювати свої знання про те, що таке здоров’я і як  сприяти  здоровому способу життя.

Літній  англомовний табір дав учням можливість не лише вдосконалити свої мовленнєві компетенції, а й отримати новий цікавий досвід та можливість застосувати свої знання на практиці.

Учні працювали за програмою «Школа-серце громади», що передбачало різні види діяльності: обговорення  фільмів, творчі ігри, танці, пісні, квести,  Handmades: «Традиційні прикраси», вертикальне місто, еко сумка, 3D  проект «Бюджет»,  обмін ідеями щодо покращення життя у громаді.

Позитивні емоції, чудові враження і головне – англомовне середовище – це досвід, який, сподіваємося, матиме свої результати. 21.06.2019 | Aдмін

Вернутись назад