Новини


Розпочали роботу

пришкільні табори27 травня розпочалась табірна зміна для 786 дітей на базі п’яти закладів освіти району. В цьому році організовано роботу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей при Браїлівській, Станіславчицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Сербинівському НВК та Браїлівській, Сьомацькій ЗОШ І-ІІ ст., де діти матимуть можливість відпочити після навчального року. На базі Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів будуть функціонувати англомовні загони, де діти поряд із відпочинком матимуть можливість вдосконалити знання з іноземної мови, адже саме цей заклад увійшов до 329 шкіл України, яких  Міністерством освіти і науки України спільно з ГО “Глобал Офіс” та з Regional English Language Office відібрано для реалізації соціального проекту  «GoCamp», спрямованого на розвиток позаурочної освітньої програми, направленої на розвиток толерантності, громадянської свідомості, лідерських якостей та навичок 21-го століття через виконання проектних робіт та залучення іноземних волонтерів.

Плани роботи пришкільних таборів є надзвичайно цікавими: це і екскурсії, і майстер-класи, і спортивні забави. Діти забезпечені дворазовим гарячим харчуванням. За рахунок введення до раціону соків, свіжої овочевої продукції та фруктів організовано вітамінізоване харчування. Особливу увагу приділено питанню збереження життя та здоров'я школярів, попередженню дитячого травматизму та нещасних випадків. Для цього здійснено заходи щодо забезпечення санітарно-гігієнічних норм у відповідності з вимогами чинного законодавства.

Пріоритетним питанням, яке стоїть перед освітянською галуззю під час літнього відпочинку дітей у 2019 році, є збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.

Зав. РМК Поповська О.А.

 30.05.2019 | Aдмін

Вернутись назад