Новини


Відповідальні

до Дня Перемоги



Список відповідальних працівників РДА, місцевих органів виконавчої влади за проведення урочистих заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення, а також Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Назва ради

Відповідальна особа
Час проведення

        1             

Браїлівська

Осіпчук Р.В. – директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

Браїлів – 10:00 год.

Сьомаки – 12:00 год.

        2             

Біликівецька

Ярмоленко О.М. – начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, депутат районної ради

 

Біликівці - 10:00  год.

Лопатинці – 11:00 год. Мартинівка -  09:00 год.

        3             

Дубівська

Огренчук М.С. – голова фермерського господарства «Шарм-ОМ» с. Дубова

Дубова – 10:00 год.

        4             

Жуковецька

Кравчук В.С. – депутат районної ради 

Жуківці –  11:00 год.

Щученці – 09:00 год.

Сідава – 10:00 год.

        5             

Кам`яногірська

Стемповський А.М. –  депутат районної ради

Кам’яногірка –  11:00 год.

Олексіївка –  9:00 год.

        6             

Кармалюківська

Навроцький О.Д. - начальник  філії «Жмеринський  Райавтодор» ДП «Вінницький Облавтодор» 

Кармалюки – 9:00 год.

        7             

Кацмазівська

Рубан Ю.О. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації

Кацмазів 10:00 год.

        8             

Коростівецька

Скворцов О.І. – директор дочірнього підприємства «Жмеринський райагроліс»

Коростівці – 11:00 год.             Сл.Носковецька – 09:00 год.

        9             

Куриловецька

Кабаков П.В. –  депутат районної ради

Курилівці – 09:00  год.

Новоселиця – 10:00 год.

    10             

Леляцька

Боровський Р.В. – головний лікар КНП «Жмеринська ЦРЛ» Жмеринської районної ради

Леляки – 11:00 год.

Тартак  – 14:00 год.

    11             

Лисогірська

Бігас В.П. – депутат районної ради

с. Лисогірка – 10:00 год.

    12             

Людавська

Олійник С.М. – депутат районної ради

с. Людавка – 10:00 год.

    13             

Лука Мовчанська

Рубан Ю.О. – начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації

Лука - Мовчанська – 11:00 год.

    14             

Мовчанська

Шепетюк В.М.  – депутат районної ради

Мовчани  – 09:00 год.

    15             

Носковецька

Бендера П.В. – директор державного підприємства                                «Жмеринський лісгосп»

Носківці – 10:00 год.

    16             

Олександрівська

Літвин Б.В. – депутат районної ради 

Олександрівка – 09:00 год.

Кудіївці –  11:00 год.

    17             

Потоківська

Калінський О.І. – головний лікар КНП «Жмеринський РМЦ ПМСД» Жмеринської районної ради

Потоки –  10:00 год.

Рижавка – 09:00 год.

    18             

Почапинецька

Парчевський Я.Б. – заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку  райдержадміністрації

Почапинці 10:00 год.

    19             

Рівська

Мурашко В.М. – депутат районної ради

Межирів – 09:00 год.

Рів  – 11:00 год.

    20             

Северинівська

Побережний І.К. – начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації

Северинівка 10:00 год.

Чернятин – 10:00 год. 

08.05. Токарівка – 15:00 год.

    21             

Сербинівська

Цимбал І.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради

Сербинівці 9:00 год.

    22             

Сл. Межирівська

Пияківський В.М. – депутат районної ради

Сл. - Межирівська 10:00 год.

    23             

Станіславчицька

Твердохліб Ю.М. – депутат районної ради

Твердохліб Ж.П. – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

Станіславчик – 10:00 год.

    24             

Стодулецька

Гамарник В.А. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради

Стодульці –  11:00 год.

Рожепи –  10:00 год.

    25             

Тарасівська

Рожок Н.В. – заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків, депутат районної ради

Тарасівка –  9:30 год.

Будьки  –  10:30 год.

Вознівці – 9:30 год.

    26             

Телелинецька

Монастирський О.І. – перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради 

Телелинці 10:00 год.

 

Просимо надати фото та текстові звіти про проведені заходи у термін до 11 травня



08.05.2019 | Aдмін

Вернутись назад