Новини


Семінар ЗДНВР

у Станіславчицькій школі21 березня згідно плану роботи відділу освіти та РМК  на базі Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Роль заступника директора опорної школи освітнього округу в організації роботи з педагогами  як основна форма координації методичної роботи в умовах функціонування освітніх округів». Колективом школи на чолі з адміністрацією (дир.Півнюк Г.І., ЗДНВР Лахман Г.Л.) на належному рівні було підготовлено навчальний заклад та надано можливість колегам плідно й творчо працювати.

Станіславчицька школа завжди крокувала в ногу з часом – гостей зустрічали старшокласники сучасним танцювальним «флешмобом».

Для відвідування відкритих уроків, яких було проведено 10, учасникам  семінару запропонували жеребкування – «букетики» весняних квітів, виготовлених гуртківцями, в яких знаходилися записки з темою уроку.

Робота семінару була спланована зав.РМК Поповською О.А. Під час заходу його учасники мали змогу відвідати  відкриті уроки, на яких продемонстровано високий методичний та організаційний рівні педколективу, а також творчі, інтелектуальні, практичні здібності й таланти учнів Станіславчицької школи. Також увазі присутніх був запропонований виховний захід «З Україною в серці», який не залишив байдужим жодного із присутніх – відмінна організація, продуманий сценарій, високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури, естетики та художнього смаку – саме такі відгуки можна було чути в залі.

Теоретична частина семінару містила питання, які розкривають суть методичної роботи в освітніх округах. Завідуюча РМК Поповська О.А. проаналізувала роль заступника директора опорної школи в організації роботи з педагогами як основну форму координації методичної роботи в умовах функціонування освітніх округів. Господарка зібрання – ЗДНВР Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лахман Г.Л. презентувала свою роботу як керівника методичної ради округу. Із досвідом роботи поділилася ЗДНВР Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кабалюк О.І.

Учасники семінару визначили нагальні проблеми, над якими найближчим часом працюватиме методична служба району: пошук нових шляхів у роботі з обдарованою молоддю, підвищення результативності участі в обласному етапі конкурсу «Учитель року», вивчення передового педагогічного досвіду.

Насамкінець заступники дійшли спільної думки, що такі форми роботи необхідні, аби кожен почерпнув щось нове та корисне для подальшої діяльності. Адже час не стоїть на місці, й методична служба має бути компетентною в усіх аспектах своєї роботи.

 

 

                       Зав.РМК Поповська О.А.

 27.03.2019 | Aдмін

Вернутись назад