Новини


ЗДО с. Коростівці

ОМО вихователів ЗДО14.03.2019 р. на базі ЗДО «Сонечко» с.Коростівці ( зав. Яремушко В.В.) відбулось чергове засідання ОМО вихователів ЗДО Носковецького ОО.

До участі у засіданні були запрошені вихователів ЗДО с.Олександрівка, с.Кудіївці, с.Носківці, адміністрація Коростовецької ЗОШ І-ІІ ст. та методист РМК Яременюк С.М.

Згідно плану роботи ОМО відкриті підгрупові заняття підготували та провели вихователі ЗДО с.Коростівці Горбатюк Т.М. та Грубська О.М.

Учасники засідання дали схвальну оцінку роботі педагогів закладу щодо впровадження в освітній процес елементів інноваційних технологій та елементів ППД районного рівня.

Проведені заняття відзначались продуманим унаочненням, цікавими завданнями логічного спрямування, сприяли формуванню в дошкільників чітких уявлень про природне довкілля, сенсорні еталони, вміння підтримувати діалог,  працювати в парах та групах.

Завідувач закладу Яремушко В.В. проінформувала присутніх про роботи педколективу щодо впровадження в освітній процес іннноваційних технологій. Наголосила на пріоритеті питання налагодження партнерських стосунків з батьками та вчителями.

Вихователі ЗДО Горбатюк Т.М. та Грубська О.М. провели презентацію розвивального освітнього середовища закладу.

 15.03.2019 | Aдмін

Вернутись назад