Новини


Святкова зустріч

ветеранів - педагогівВесняний вогник  нестаріючих  сердець.

5 березня  2019 р. у смт Браїлові  Районний Будинок творчості школярів та юнацтва приймав особливих гостей: ветеранів педагогічної праці, жінок-освітян, які фактично все своє трудове життя присвятили навчанню і вихованню дітей. На  «Святковий вогник» було запрошено близько 40 педагогів - ветеранів ,  в числі яких колишні  керівники та заступники директорів закладів освіти  Жмеринського району, голови профспілкових комітетів,  методисти відділу освіти.  Святкове зібрання поєднало і своєрідну урочисту  нараду, і концерт , і коло спілкування.На початку зустрічі жінок-педагогів привітали голова ради районної профспілки працівників освіти Бойчук С.А., начальник відділу освіти , депутат Жмеринської районної ради Цимбал І.В., Браїлівський  селищний голова  Резидент В.Д.

Те, з яким  щирим  інтересом запрошені слухали  розповідь-презентацію  начальника відділу освіти Цимбал І.В. про сучасний стан , здобутки і перспективи освітньої галузі району, доводить, що реалії рідної школи залишаються в полі зору наших ветеранів, спонукають їх , в міру своїх можливостей, чи порадами, чи діями допомагати молодшим колегам, підтримувати зв'язок зі своїми вихованцями .

Справжній святковий настрій подарували присутнім на «вогнику-зустрічі» самодіяльні виконавці та колективи. Власні пісні  про родинне тепло, любов і весну виконав композитор-аматор Володимир Рибак, музичні вітання прозвучали у виконанні Браїлівських вокальних ансамблів « Мрія» та « Берегиня». З особливою душевністю, тактовністю, умінням керувати емоційним настроєм публіки спрямовувала хід свята ведуча та співорганізатор заходу, директор районного Будинку Творчості школярів Алла Ланова.

Але найбільш змістовною, цікавою, живою у цей день стала своєрідна естафета спогадів, роздумів, побажань і пропозицій  головних героїнь свята. Кожна з учасниць «Кола спілкування» натхненно, емоційно, з молодим блиском очей,  розповіла про свої перші професійні  кроки, згадала романтичні, драматичні та  забавні епізоди шкільного життя. З великим захопленням  слухали спогади 86-річної  Блаженко Анастасії Єфремівни, в минулому учителя та  директора Дубівської школи, з більш як 40-річним стажем педагогічної діяльності. В ході своєї розповіді Анастасія Єфремівна представила фотографію  1962 р. на якій запропонувала знайти серед її учнів-третьокласників Івана Бевза, на даний час директора Мартинівської школи, найдосвідченішого з керівників закладів освіти району.

 Організаторам зустрічі  було відрадно спостерігати з якою теплотою, радістю, бадьорим настроєм  і вдячністю сприймають наші освітянські берегині кожен епізод  святкової програми.  На  пам’ять  про незабутню зустріч усім почесним гостям були, за традицією, вручені листи-подяки, сувеніри і, звичайно ж, квіти.  « Сьогодні у нас особливе зібрання жінок: шляхетних, авторитетних, інтелектуальних, творчих, впевнених в собі, назавжди відданих улюбленій справі, високій меті», - зазначив, як основну ознаку свята, у своєму  вітанні голова ради районної  профспілки працівників освіти Бойчук С.А. 

 

 14.03.2019 | Aдмін

Вернутись назад