Новини


Програма "КУРС.Дошкілля"

Семінар-практикум05 лютого 2019 р. на базі освітніх закладів с.Жуківці було проведено семінар-практикум відповідальних за впровадження в роботу ЗДО  району програми «КУРС. Дошкілля» в системі «Україна.ІСУО».

Розпочався семінар з презентації розвивального освітнього середовища ЗДО «Ромашка» с.Жуківці, яку провела завідувач закладу Гаврилюк З.М.

Подальша робота учасників  семінару проходила на базі  компютерного  класу Жуковецької ЗОШ І-ІІ ст.( директор Нечай С.В.).

Методист РМК Яременюк С.М. акцентувала увагу присутніх на нормативно-правовій  базі, яка регламентує впровадження в ЗДО системи «Україна.ІСУО» та  особливості збору даних про роботу ЗДО  у 2018 році за формою 85-к.

Практична частина семінару була проведена у двох напрямках: перегляд відеопрезентації  «Створення звіту 85-к в програмі «КУРС.Дошкілля» з фаховим коментарем методиста РМК Клепко В.В. та встановлення і запуск даної програми на ПК власне самими учасниками семінару.

З метою уникнення в подальшому помилок в роботі з програмою  присутні мали змогу побачити сам процес внесення даних у форму 85-к, який під керівництвом методиста Клепко В.В. продемонструвала завідувач ЗДО с.Жуківці Гаврилюк З.М.

По завершенню практичної частини  кожен з присутніх отримав методичні рекомендації щодо процедури впровадження програми «КУРС.Дошкілля», розроблені РМК.

Організатори семінару дякують керівникам освітніх закладів  с.Жуківці Гаврилюк З.М. та Нечай С.В.  за створення оптимальних умов для роботи учасників семінару та забезпечення практичної частини семінару засобами ІКТ  та сподіваються на подальшу тісну співпрацю даних закладів в питаннях наступності.

 07.02.2019 | Aдмін

Вернутись назад