Новини


Керівникам ЗЗСО І-ІІІ ст.

Реєстрація на ЗНО - 20195 лютого 2019 року  стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання і триватиме до 25 березня 2019 року.


        Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Учні 11 класів  реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно скориставшись сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру, створити реєстраційну картку, підготувати дві фотокартки розміром 3х4, що відповідають досягнутому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).  

Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім.

Після цього необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому навчається учень.

Після отримання від випускників реєстраційних документів заклад освіти формує список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього оцінювання. Засвідчений підписом керівника та печаткою закладу освіти (у разі її наявності) список учнів і комплекти реєстраційних документів треба надіслати не пізніше ніж 18 березня 2019 року до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Дату подання визначатимуть за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Детальну інформацію про порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання  подано на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), на сайті Вінницького РЦОЯО (vintest.org.ua).06.02.2019 | Aдмін

Вернутись назад