Новини


РБТШЮ

День Святого Миколая      Коли приходить місяць грудень і до веселих різдвяних свят ще далеко, до всіх нас, а особливо до дітей, приходить день святого Миколая Чудотворця. Цього святого споконвіку любила і  шанувала Україна, тому що він приносив у дім родинну радість, душевний спокій, а ще захищав бідних, знедолених та маленьких дітей.

         Але чи не найбільше  люблять святого Миколая Чудотворця діти, тому з нетерпінням чекають 19 грудня. Тому що і слухняні і не дуже чекають від Миколая гостинців і подарунків.

         Не змінюючи багаторічних  традиції, колектив Комунальної установи «Жмеринський районний Будинок творчості школярів та юнацтва» спільно з Браїлівським Будинком культури  18 грудня  влаштували для малечі Браїлова справжнє святкове дійство.

         У стінах закладу культури зібралось чимало дітлахів та дорослих.  Були запрошені  діти, позбавлені батьківського піклування разом з опікунами.

        Усіх присутніх привітали заступник Браїлівського селищного голови Слободенюк Н.П та директор Будинку творчості Ланова А.Д..

        Вони бажали всім  міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлого і щасливого майбутнього та здійснення мрій. А ще висловили сподівання, що найзаповітніше бажання всіх українців про настання миру у нашій державі обов’язково скоро збудеться.

               Після теплих та щирих  на малечу чекала справжня   театральна  вистава – костюмована, музична,  з світловими  та звуковими ефектами, яку підготували вихованці театрального гуртка Жмеринського РБТШЮ під керівництвом  Валентини Головні. І не дивлячись на те, що  багато дітей   учасників дійства, вперше того дня  вийшли на сцену у якості акторів, вони  дуже добре відіграли свої ролі та справилися з хвилюванням.

     А після вистави, дітям, позбавленим  батьківського піклування було роздано солодкі подарунки від депутатів Жмеринської районної ради Самборського М.С. та Перепечая О.В.

                                 

 

Директор ЖмеринськогоРБТШЮ        Алла Ланова

ОСВІТИ ЖМЕРИНСЬКОЇ РДА

 27.12.2018 | Aдмін

Вернутись назад