Новини


Семінар вихователів ЗДО

Колишися, колисонько!           4 грудня на базі ЗДО "Ромашка" с.Жуківці відбувся семінар для творчо працюючих вихователів з проблеми:" Впровадження елементів музейної педагогіки в освітній процес ЗДО". 

       До участі у семінарі були запрошені вихователів з 8 дошкільних закладів та керівник ОМО вихователів Станіславчицького ОО Годна О.В. 
       Зустрічали учасників семінару очільник Жуковецької територіальної громади Тріскун Н.С. та завідувач ЗДО Гаврилюк З.М.

       Знайомство із закладом розпочалось з презентації завідувачем освітнього середовища закладу. Сільський голова Тріскун Н.С. розповіла про історію відновлення роботи установи та поділилась планами на майбутнє. 
         Далі учасники семінару відвідали відкрите підгрупове заняття з дітьми передшкільного віку з народознавства "Колишися, колисонько!", яке підготувала та провела вихователь Грибан О.В. Присутні із задоволенням долучились до спільної роботи з дітьми по виготовленню ляльки-мотанки. 
        В теоретичній частині присутні переглянули презентацію з досвіду роботи вихователів закладу щодо нетрадиційних підходів до створення міні-музеїв та їх використання в освітньому процесі та обговорили проблему впровадження елементів музейної педагогіки як інноваційної технології в освітній процес малокомплектих ЗДО. 
        В ході роботи семінару виникла думка щодо проведення для вихователів ЗДО району майстер-класу по виготовленню різних видів ляльок-мотанок. 
       Семінар пройшов у вигляді діалогу та обміну досвідом. залишивши кожному з учасників не тільки виготовлений власноруч оберіг, а й гарний настрій! 
      Дякуємо колективу ЗДО Ромашка" за творчий підхід до організації освітнього процесу та цілеспрямовану роботу по вихованню в дітей почуття національної гідності та кращих людських рис!

 04.12.2018 | Aдмін

Вернутись назад