Новини


Останній дзвоник

Відповідальні



          «Погоджую»

Голова  районної  

ради                         

                 В.Малярчук                                                                                                 

 

«Затверджую»

Голова районної

державної адміністрації  

                       О. Легеза

                                                                                 

Список

відповідальних працівників за проведення урочистих заходів з нагоди свята Останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах району 25.05.2018 року

 

№ п/п

Назва школи

Початок

Представники

Школи І-ІІ ступенів

  1.  

Браїлівська

10 00 

Поповська О.А. – працівник методкабінету відділу освіти райдержадміністрації

  1.  

Кармалюківська

8 30 

Гнаповський І.І. – депутат районної ради

  1.  

Мартинівська

 10 00

Твердохліб Ж.П – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

  1.  

Могилівська

9 30 

Швець В.М – депутат районної ради

  1.  

Носковецька

10 00 

Дикальчук Л.В. – працівник методкабінету відділу освіти райдержадміністрації

  1.  

Олександрівська

09 00 

Літвин Б.В. – депутат районної ради 

  1.  

Почапинецька

10 00 

Калиновський В.Л. – депутат районної ради 

  1.  

Северинівська

9 00 

 Побережний І.К. – начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації

  1.  

Станіславчицька

10 00 

Цимбал І.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради

  1.  

Чернятинська

9 30 

Левінський А.А. – державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації райдержадміністрації

Школи І-ІІ ступенів

  1.  

Браїлівська

8 45 

Лукова А.Г. – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

  1.  

Будецька

11 00 

Рожок Н.В. – заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків

  1.  

Демидівська

9 00 

Осіпчук Р.В. – директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді

  1.  

Жуковецька

10 00 

Марчук В.М. – депутат районної ради 

  1.  

Кам’яногірська

9 00 

Кошкін Ю.Ю. – працівник методкабінету відділу освіти райдержадміністрації

  1.  

Кацмазівська

9 00 

Музика Н.І. – депутат районної ради

  1.  

Коростовецька

9 00 

Тріщик В.М. – депутат районної ради 

  1.  

Кудіївецька

10 00 

Манілко С.І. – заступник головного лікаря КУ „Жмеринський РЦ ПМСД”

  1.  

Мовчанська

 9 00

Шепетюк В.М.  – депутат районної ради 

  1.  

Потоцька

10 00 

Гаврилюк В.В. –  депутат районної ради 

  1.  

Рівська

9 30 

Мурашко В.М. – депутат районної ради 

  1.  

Стодулецька

10 00 

Кравчук Л.О. – працівник методкабінету відділу освіти райдержадміністрації

  1.  

Сьомацька

8 45 

Перепечай О.В. – депутат районної ради 

  1.  

Тарасівська

9 00 

Рожок Н.В. - заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків

  1.  

Телелинецька

 10 00

Монастирський О.І. – перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради 

  1.  

Щучинецька

 10 00

Кравчук В.С. – депутат районної ради 

 

Навчально-виховні комплекси

  1.  

Біликовецький

10 00 

Ярмоленко О.М. – начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, депутат районної ради

  1.  

Дубівський

10 00 

Крайнік Е.І. – заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування

  1.  

Куриловецька

10 00 

Кабаков П.В. – депутат районної ради 

  1.  

Людавський

9 00 

Олійник С.М. – депутат районної ради

  1.  

Сл.Межирівський

10 00 

Пияківський В.М. – депутат районної ради 

  1.  

Сербинівський

9 00 

Клепко В.В. – працівник методкабінету відділу освіти райдержадміністрації

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                    Тетяна Москальчук    



24.05.2018 | Aдмін

Вернутись назад